Bikini dziļā vaksācija

Bikini dziļā vaksācija

Cena: 20€

Bikini dziļo vaksāciju veicam ar Zelta un kovilnas vasku. Vaksācijas vasku uz ādas klāj siltu un biezā slānī, tas pats pāris sekunžu laikā sakalst. Tam nav nepieciešamas papīra strēmeles! Vasks neplīst un nestaipās, tam ir ideāla konsistence, kas ļauj meitaram viegli strādāt, bet klientam attiecīgi šī procedūra kļūst mazsāpīgāka. Fantastiskā vaska kvalitāte nodrošina apbrīnojamus rezultātus. Pirms vaksācijas āda tiek apstrādāta ar tai speciāliem ādas kopšanas līdzekļiem un dezinfekciju. Pēc vaksācijas izvērtējot katra klienta individualitāti un ādas jūtību tiek izvērtēts vispiemērotākais pēc epilācijas līdzeklis. Visjūtīgākajām ādām nereti izmantojam Altermed Pantenola produkciju.

 

Dodoties uz vaksāciju ir svarīgi, lai mata garums ir vismaz 5mm! Ja matiņi mums būs par garu, tos safrizēsim sev ērtākajā garumā, lai Jums sniegtu vislabākos rezultātus!

Pēc vaksācijas iesakam lietot kādu abrazīvu skrubīti. To varat iegādāties arī pie mums! Iesakam: AUCH beauty home aromkosmētikas bikini skrubi ar mentolu un 12 dažādām, dziedējošām ēteriskajām eļļām.

*Bikini dizains papildus 3euro