Mitrinoša sejas ptocedūra Bamboo & Aloe-vera

Mitrinoša sejas ptocedūra Bamboo & Aloe-vera

Cena: 45€

    

Hydra-nutrition concept Bamboo – Aloe-Vera

Bernard Cassière (60 min) 45euro

Procedūra ar bambusu un alveju, paredzēta ādai ar mitruma, elastības un tvirtuma trūkumu. Tā apvieno intensīvu ādas barošanu un dubultu mitrināšanu, pateicoties maskai ar kolagēnu, hialuronskābi un „otrās ādas” efektam. 

 

🌿Pēc ādas attīrīšanas no virspusējiem piesārņojumiem tiek veikts sejas, kakla un dekoltē ādas pīlings ar atjaunojošu gomāžu.

🌿Pēc tam ir galvenais procedūras etaps - divkārša kopšana: intensīva mitrināšana un barošana ar avokado un saldo mandeļu eļļu koncentrātu, kas izveido ļoti plānu augsti molekulāru elastīgu plēvīti no proteīniem. Koncentrāts veicina ādas mikroreljefa izlīdzināšanos un nodrošina tūlītēju sejas ovāla kontūras liftingu. Saldo mandeļu eļļa ar spēcīgām antioksidējošām īpašībām nostiprina un aizsargā ādu.

🌿Relaksējoša masāža ar barojošu–mitrinošu krēmu, kura sastāvā ietilpst opuncijas kaktusa ekstrakts ar fantastiskām mitrinošām un dziedējošām īpašībām. 

🌿Dubultas iedarbības maska ar kolagēnu un hialuronskābi stimulē šūnu reģenerāciju, samazina grumbu izteiksmību, veicina imunitāti un tai piemīt pretiekaisuma iedarbība.

🌿Pēc maskas tiek uzklāts intensīvas mitrināšanas koncentrāts ar bambusa, alvejas un kaktusa ekstraktiem. 

🌿Procedūra noslēdzas ar atbilstoša ādas stāvoklim un vajadzībām aizsargājoša krēma uzklāšanu uz sejas, kakla un dekoltē. 

Jau pēc pirmās procedūras tiek novērsta ādas atūdeņošanās, atjaunojas elastība, āda ir mitrināta un aizsargāta no ārējās vides negatīvo faktoru iedarbības. 

 

Rezultāts: maiga, gluda, piesātināta, elastīga un mitrināta āda!