Vaniļas-Monoi / Eksotiski juteklisks piedzīvojums

Vaniļas-Monoi / Eksotiski juteklisks piedzīvojums

Cena: 60€

Franču zīmols Bernard Cassiere piedāvā brīnišķīgi juteklisku, relaksējošu ķermeņa procedūra- Vanilla-Monoi.
Ekskluzīva procedūra – ķermeņa pīlings un masāža, saviļņojoši aromāti, masāžas produkta unikālā tekstūra – tā ir īstena „atslēgšanās” no realitātes, rāmuma un labsajūtas iegūšana. Procedūra tiek papildināta ar karstiem lavas akmeņiem!

Gardēnija, jeb Monoi ir Taiti nacionālais zieds - to Franču Polinēzijā jau gadsimtiem ilgi izmanto kā tautas ārstniecības līdzekli pret apsaldēšanos, saules apdegumiem un galvassāpēm. Gardēnija ir neliels, līdz vienam metram augsts krūms  kas zied visu gadu ar baltiem, aromātiskiem, zvaigznes formas ziediem.

Polonēzijā “monoi de tahiti”, jeb gardēnijas ekstraktu izmantoja arī jūrasbraucēji, lai pasargātu sejas, ķermeņa un roku ādu no sāļā ūdens, saules un vēja iedarbības. Šis ekstrakts bija arī dažādu rituāli neatņemama sastāvdaļa- polonēzieši ar to iezieda jaundzimušos, lai pasargātu no slimībām un pirms apglabāšanas balzamēja mirušos, lai atvieglotu to ceļu uz pēcnāves valstību.
Mūsdienās “monoi de tahiti” plaši izmanto skaistumkopšanā kā aromātisku, mīkstinošu, barojošu un pasargājošu ķermeņa un sejas kopšanas līdzekli.
“Monoi de tahiti” piemīt maigs, salds ziedu aromāts, tas lieliski iesūcas ādā un ir piemērots visiem ādas tipiem -  īpaši novecot sākušai, sausai, pelēkai, kā arī kombinētai un dehidrētai (atūdeņotai) ādai. 

Procedūras gaita:

  • Pilna ķermeņa attīrīšana ar skrubi
  • Duša
  • Ķermeņa relaksējoša masāža (tiek izmantoti arī karstie, dabiskie lavas akmeņi) 

Procedūras ilgums: ~75min + tējas brīdis 

(iesakam rēķināties ar 90min)