Ikvienam no mums tīk pasākumi, vai ne? Īpašie piedāvājumi, akcijas, dāvanas un  ballītes!

AICINAM JŪS UZ ILGI GAIDĪTO UN LOLOTO REVER LABORATOIRE ZĪMOLA DIENĀM! 

4.decembris - 8.decembris 

Mēs TEVI lutināsim!


Rêver Laboratoire ir profesionālās kosmētikas zīmols no Itālijas. Jau teju 5 gadus ar šo kosmētiku strādā mūsu speciālisti, kā arī daudzi citi skaistumkopšanas speciālisti Latvijā! Mums ir tas gods šos gadus būt oficiālajam izplatītājam Latvijā, paldies visiem, kas mums uzticās un ir jau pazīstami ar šī zīmola produkciju!

Programma

Šajās svētku dienās baudi īpašus pasākumus, akcijas, viktorīnas mūsu IG kontā! Mēs priecēsim Jūs ar dāvanām, ar īpaši noderīgām sarunām un gaidīsim Jūs uz ilgi gaidītajām Zimola vakariņām! 

Prezentēsim Jaunumus! Profesionālais zīmols Rever Laboratoire šogad laidis klajā fantastiskus un tik ļoti mums jau iemīļotus BB krēmus! 


 IZMANTO IESPĒJU UN IEGĀDĀJIES sejas un ķermeņa procedūras dāvanu karti! Dāvini to kādam, vai nāc pati! Izbaudi relaksējošo, detoksificējošo MAGMU! Vulkāna spēks Tavam skaistumam un ādas tvirtumam! Procedūras ilgums 120min. CENA TIKAI  70€ (seja + ķermenis)


Bezmaksas sejas ādas diagnostika

Kosmetologa konsultācija, kas palīdzēs Tev izprast savas sejas ādas tipu, stāvokli, atbildēt uz sasāpējušiem jautājumiem un piemeklēt nepieciešamos kosmētiskos līdzekļus ikdienas ādas kopšanai!


Sejas un ķermeņa kosmētikai atlaides līdz 70%

Ziemassvētki NAV aiz kalniem, palutini sevi un sagādā dāvanas mīļajiem!


Zīmola vakariņas 30/pers.

Kā Tu pavadīsi ceturtdienas vakaru? Nāc viena vai kopā ar draudzenēm un kosmetologa pavadībā izbaudiet procedūru, kas kabinetā maksātu 70 euro! Procedūrā tiks izmantotas biaktīvās skābes un ampulas, kas citkārt būtu pieejamas tikai profesionālai lietošanai! + KATRAI DĀVANĀ acu-lūpu serums 26 euro vērtībā!!! 


Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.