HITEK MILANO

  • HITEK (IH) 70 EUR | lokalizētu tauku likvidēšana, celulīta ārstēšana, ādas elestības uzlabošana


Ar šo tehnoloģiju mēs tiekam daudz efektīvāk klāt skartajām zonām, problēmzonu risināšana tagad ir daudz jaudīgāka un rezultāts ir ne tikai jūtams, bet arī redzams! ESM beauty plus no Hitek Milan. Šī ierīce paredzēta lokalizētu tauku likvidēšanai, celulīta ārstēšanai, ādas elestības uzlabošanai un tūskas mazināšanai. To izmanto gan sejas, gan ķermeņa kopšanas procedūrās. ESM beauty plus aparāts apvieno: LLLT lāzeru, endorermālo masāžu ar multipolāro radiofrekvenci un infasarkanajiem stariem.      

Kurss 10x TIKAI 450eur + DĀVANA

Lai sasniegtu kārotos rezultātus- atceries, ka procedūru nepieciešams veikt kursa veidā. 2x nedēļā, kopā 10 procedūras! 

Piesakies kursam, dali maksājumu 2x, par pirmajām 5 procedūrām un pēc tam par nākošajām 5 procedūrām, VAI, ja maksā par visu kursu uzreiz- saņem DĀVANĀ ķemeņa spreju tauku dedzināšanai. 


  • ANTI-CELLULITE (1H 30 MIN) 70 EUR,-
(Procedūra izteikta celulīta samazināšanai)

  • MINCEUR (1H 30 MIN) 70 EUR,-
(Apjoma mazinoša, slaidinoša, limfodrenāžas procedūra)

  • MAGMA (2H) 120 EUR,- AKCIJA!!! Baudi procedūru maijā- TIKAI 85euro 
(Ķermeņa detoksikācija, anti-age un fantastiska relaksācija)

 Pilns ķermeņa pīlings ar vulkāna pelniem, ietīšana vulkāna minerālu maskā. Kamēr ķermenis ievīstīts visos mikro un makro elementos veicot vienlaikus gan ķermeņa detoksifikāciju, gan barošanu- seja tiks lutināta ar vulkāna pīlingu un sejas masāžu. Pēc ietīšanas klients dodas uz dušu, bet atgriežoties uz kušetes- bauda pilnvērtīgu un relaksējošu pilna ķermeņa masāžu ar siltu Monoi eļļu.

VAKUUMA MASĀŽA

  • VAKUUMA MASĀŽA cena sākot no 25 EUR | samazinās rētaudi, strijas, sāpes muskuļos, muskuļu spazmas, mazina nogurumu, mazinās tūska

(Āda kļūst elastīgāka, stingrāka, uzlabojas asinsrite, kas veicina ādas tonizēšanu un atjaunošanos. Audi tiek apgādāti ar skābekli, barības vielām, no organisma tiek izvadīti toksīni; Paātrinās hematomu (norobežotu asinsizplūdumu) uzsūkšanās; Uzlabojas limfas attece; Ļoti efektīva iedarbība ķermeņa skulpturēšanā un celulīta ārstēšanā un likvidēšanā (līdz 3. stadijai).


Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.