SEJAS PROCEDŪRAS

VIENA SOĻA ATTĀLUMĀ...

AUCH ŠO GADU LAIKĀ IR ĻOTI STRAUJI AUDZIS. ŠOBRĪD MĒS ESAM VIENA SOĻA ATTĀLUMĀ, LAI SAŅEMTU MEDICĪNAS IESTĀDES STATUSU. AR KO MĒS ESAM ĪPAŠAS? MĒS IZVĒLAMIES TIKAI AUGSTVĒRTĪGU KOSMĒTIKU, JAUNĀKĀS TEHNOLOĢIJAS, MŪSU KOSMETOLOĢES IR SERTIFICĒTAS ĀRSTNIECĪBAS PERSONAS. MĒS MĀCAMIES, LAI JUMS SNIEGTU NE TIKAI PATĪKAMU RELAKSĀCIJU, BET ARĪ ACĪM REDZAMUS UN JŪTAMUS REZULTĀTUS!

REVER LABORATOIRE

(ITĀLIJĀ RAŽOTA PROFESIONĀLĀ KOSMĒTIKA- TĀ IR FITOKOSMĒTIKA UN KOSMOCEVTIKAS APVIENOJUMS. MAKSIMĀLI DABĪGA - ĀRSTNIECISKĀ KOSMĒTIKA)

 • BELLE PEAU ( 1H ) 70 EURATTĪROŠA (BĀZES) PROCEDŪRA + KONSULTĀCIJA + MINIATŪRI KOPŠANAS PRODUKTI DĀVANĀ

(Lieliska iespēja iepazīties ar kosmetologu, izprast ādas stāvokli un tipu. Uzzināt kā pareizi kopt savu sejas ādu un kas tai ir nepieciešams! Procedūra ietver sejas ādas attīrīšanu un maigu sejas masku, krēmu noslēgumā)

 • PURIFIANT (1H 30MIN) 70 EUR | PROCEDŪRA TAUKAINAS, PROBLEMĀTISKAS ĀDAS KOPŠANAI
 • + Manuālā tīrīšana 10€ | + vakuuma tīrīšana 10€ |  + Algināta maska 7€ | + Hromoterapijas maska (LED) 15€

(Šī ir klasiska sejas ādas attīrošā procedūra, kur pēc nepieciešamības veic arī manuālo sejas ādas attīrīšanu! Procedūrā tiek izmantotas arī skābes un vapazons (karstais tvaiks) vai keralītiskais gēls poru atvēršanai, pēc procedūras seja tiek apstrādāda ar darsonvalizāciju, lai novērstu iekaisumu veidošanos)

 • HYDRATANT (1H 30MIN) 80 EURPROCEDŪRA INTENSĪVAI SEJAS ĀDAS MITRINĀŠANAI

(Pasakaina procedūra ar glikolskābēm un hialuronskābi, kas palīdz piesaistīt ādai tik nepieciešamo ūdeni. Sejas āda būs pilnīga un jūtami veselīgāka! Procedūras laikā sejas ādā tiek ievadīta vitamīnu ampula ar Ultraskaņas metodi, kā arī Hromoterapijas (LED) maska)

 • DERMOLENIFIANT (1H 30MIN) 80 EUR | PROCEDŪRA JŪTĪGAI ĀDAI
 • + Algināta maska 7€ | + Hromoterapijas maska (LED) 15€ 

(Šī procedūra ne tikai lieliski palīdz kopt īpaši delikātu un jūtīgu sejas ādu, bet palīdzēs arī noņemt nepatīkamās sajūtas pēc pārmērīgas tveices saulē vai slēpošanas! Procedūra ietver maigu sejas masāžu, ko veic ar aukstiem kvarca akmeņiem, kā arī inovatīvu zīda proteīna un hialuronskābes masku.) 

 • ELOCIRATED ( 1H ) 80 EUR HIPERPIGMENTĀCIJAS MAZINOŠA UN ĀDAS TONI IZLĪDZINOŠA PROCEDŪRA

(Ja tevi satrauc nevienmērīgs seja ādas tonis, pigmentācijas plankumi- tad šī procedūra ir tieši priekš TEVIS! Lakricas ekstrakts, plūškoki, pirovinogskābe... Izcila kombinācija acīmredzama sejas ādas starojumam!  Procedūra ietver aktīvo sastāvdaļu ievadīšanu ar ultraskaņas terapiju, kā arī Hromoterapijas (LED) masku )

 • VIVE (1H 30MIN) 90 EURC VITAMĪNA TERAPIJA BLĀVAI, PELĒCĪGAI ĀDAI  IESKATIES!!! MAIJĀ CENA TIKAI 70 EUR

(Pirmās novecošanās pazīmes, krunciņas, pelēka un nespodra āda. Šī ir procedūra, kas uzlabos šūnu apgādi ar skābekli. Būs enerģijas lādiņš tavām šūnām! Procedūŗa ietver skābju terapiju, enerģizējošu sejas masāžu ar Medus-ingvera pastu, ampulas ievadīšanu ar skābekļa plūsmu.)  Medus labvēlīgās un unikālās īpašības izmanto jaunības un skaistuma uzturēšanai un saglabāšanai. Medus pastiprina asins mikrocirkulāciju, tonizē audus, mitrina un baro ādu. Medus masāžu pelnīti uzskata par vienu no vislabākajām procedūrām sejai un ķermenim, pēc procedūras āda kļūst gluda kā zīds, paaugstinās kopējais muskuļu tonuss.

 • MAGNIFIQUE (1H 30MIN) 100 EURINTENSĪVA LIFTINGA PROCEDŪRA AR DIMANTA PULVERI
 • + RF terapija 20€ |  + Hromoterapijas maska (LED) 15€

(Iecienīta sejas procedūra, kura ietver intensīvu, bet ļoti patīkamu liftinga sejas masāžu. Kolagēns, hialuronskābe, peptīdi mikroelementi, kas palīdzēs restrukturizēt un uzlabot sejas ovālu!)

 • SUPREME D’OR (1H 30MIN) 100 EURZELTA RESTRUKTURIZĒJOŠA, IZGAISMOJOŠA UN TONIZĒJOŠA PROCEDŪRA
 •  +RF terapija 20€ | + Hromoterapijas maska (LED) 15€

(Sausa āda, izteiktas krunciņas un grumbiņas. Šī procedūra mīkstina ādu, palīdz tai atgūt dzīvīgumu, izteikti piemērota sievietēm no 50 gadu vecuma. Produktu sastāvā ir 24k zelta daļiņas.)

 • PRAGMATIX (1H 30MIN) 120 EUR | NEINVAZĪVA PROCEDŪRA AR SPĒCĪGU REĢENERĒJOŠU IEDARBĪBU UN FILLERU EFEKTU
 • +RF terapija 20€ | + HITEK MILANO Beauty plus aparāttehnoloģija 70€

(Krunciņas, grumbas, sejas āda zaudējusi tvirtumu un elastību, bet nav vēlēšanās ķerties pie injekcijām- šī ir inovatīva procedūra ar filleru efektu.)

Īpašais piedāvājums MAIJĀ VIVE procedūrai tikai 70 EURO, standarta cena 90 EURO:

C vitamīna terapija blāvai, pelēcīgai ādai

Pirmās novecošanās pazīmes, krunciņas, pelēka un nespodra āda. Šī procedūra apgādās šūnas ar skābekli. Procedūra ietver skābju terapiju, enerģizējošu sejas masāžu ar medus - ingvera pastu, ampulas ievadīšana ar skābekļa plūsmu.

Īpašais piedāvājums MAIJĀ PATSTĀVĪGAJIEM klientiem tikai 50 EURO;

Procedūra ar tūlītēju un redzamu efektivitāti! Āda kļūst maiga, attīrīta un mirdzoša!

Enzīmu pīlings + vapazons, sejas ādas attīrīšana ar DIMANTU dermbrazāciju, ampulu ievadīšana ar RF, kolagēna plastificējošā maska, serums un krēms noslēgumā!

Aparātprocedūras

 • DIMANTA DERMOBRĀZIJA (1H 30MIN) 95 EUR | SEJAS ĀDAS STRUKTŪTU IZLĪDZINOŠA UN ATTĪROŠA PROCEDŪRA

(Raupja, nelīdzena un nespodra āda. Procedūra tiek veikta ar ierīci, kas ar vakuuma palīdzību un abrazīvu uzgali noņem atmirušās šūnas, bet dzīvās un veselās šūnas paliek neskartas. Vakuums procesu pastiprina, padarot to dziļāku un efektīvāku. Procedūra piemērota arī sausai ādai, kā arī ādai pēcaknes posmā. Procedūra ietver psakaino Kolagēna masku! )

 • JAUNUMS!  HYDRAFACIAL  (1H 30MIN) 80-120 EUR | PILNĪGA SEJAS PROCEDŪRA | PROCEDŪRA PIELĀGOJAMA INDIVIDUĀLI KLIENTAM

(HydraFacial ir viena no jaunākajām kosmetoloģijas aparāttehnoloģijām, kas ir kļuvusi par vienu no pieprasītākajām estētiskās medicīnas klīniku procedūrām.  Šī ir tehnoloģija, kas ļauj vienlaikus dziļi attīrīt ādu, mitrināt to, kā arī papildus individualizēti pievadīt tai nepieciešamās vielas serumu veidā, sekmējot tās aizsardzību
no ārējās vides faktoriem un atjaunošanu.)

Rituāli....Kušššsss.....

Ikviens no mums ir pelnījis baudkāru atpūtu. Klusumu un mieru. Rituāli ir procedūras, kuras tiek veiktas sveču gaismā, tās ietver gan sejas, gan ķermeņa ādas lutināšanu. Būs piemērotas visiem sejas ādas tipiem, vecumiem un īpaši piemērotas, ja meklējiet lielisko DĀVANU!

MAGMA (OROHENA)

 • MAGMA RITUĀLS (1H 30MIN) 90 EUR | SEJAS ĀDAS DETOKSIFIKĀCIJA- VISIEM SEJAS ĀDAS TIPIEM + MUGURAS MASĀŽA

(Šo procedūru nespēj aizmirst itin neviens. Tas ir rituāls, kurš sākas ar relaksējošu muguras masāžu, ko veic ar siltu Monoi eļļu. Sejas procedūra ar pīlingu, masāžu, masku, serumiem un krēmu noslēgumā- šo produktu sastāvā ir Vulkāna minerāli, ekstrakti un pelni. )


Vienmēr jaunākās tehnoloģijas!

Mūsdienīga attīstība nozīmē arī jaunāko un aktuālāko aparātprocedūru ieviešanu! Mūsu salons lepojas ar Itāļu ražotāja HITEK MILANO iekārtām! Mūsu salonā atradīsiet gan lāzerepilatoru: Hifiber ar optisko fibru, gan ESM BEAUTY PLUS- daudzfunkcionāla ierīce lokalizētu tauku šķelšanai un izvadīšanai, celulīta ārstēšanai, ķermeņa un sejas silueta veidošanai, tūskas mazināšanai!

Mezoterapija & PURE COSMETICS

Maiga un nesāpīga pretgrumbu procedūra – alternatīva injekcijām un filleriem. Procedūra ir acīmredzamam, tūlītējam ādas stāvokļa uzlabojumam. Tā ir mazsāpīga, rezultāts ir redzams jau tūlīt pēc procedūras! Procedūrās izmantojam derma rolleri vai dermapen aparātu!  Jaunveidotajiem mikro caurdūrumiem, ko rada rolleris veicina 300-400 reižu labāku dažādu serumu un kosmētisko kokteiļu iekļuvi dziļākajos ādas slāņos, nekā pielietojot parasto ieziezšanas metodi.

Bioloģiski aktīvās vielas tiek ievadītas tieši problemātiskajās zonās – tās uzreiz nonāk mērķī, aktīvajām vielām nav jāpārvar ādas barjera vai pirms tam jāiedarbojas uz kādu citu sistēmu. 

 Īpašais piedāvājums MEZOTERAPIJAS procedūrām MAIJĀ :

KLASIKA: Procedūrā iekļauta sejas ādas attīrīšana, salicilskābes gēls, sejas ādas apstrāde ar dermarolleru, ampulas un noslēguma krēms. (6x 350EURO ; 58 viena reize)

SPECIAL: Sejas ādas attīrīšana, salicilskābes gēls, sejas ādas apstrāde ar dermarolleru, ampulas ievadīšana ar PDA tehnoloģiju, serums, noslēguma krēms. (6x 400 Euro ; 66,70 Euro viena reize)

LUXURY: Sejas ādas attīrīšana, glikolskābju pīlings, salicilskābes gēls, sejas ādas apstrāde ar dermorolleru, ampulas ievadīšana ar PDA tehnoloģiju, maska, serums, noslēguma krēms. (6x 450 Euro ; 75Euro viena reize)

Pirkumu grozs