REVER LABORATOIRE

(ITĀLIJĀ RAŽOTA PROFESIONĀLĀ KOSMĒTIKA- TĀ IR FITOKOSMĒTIKA UN KOSMOCEVTIKAS APVIENOJUMS. MAKSIMĀLI DABĪGA - ĀRSTNIECISKĀ KOSMĒTIKA)

Aparātprocedūras

  • DIMANTA DERMOBRĀZIJA (1H 15MIN) 75 EUR | SEJAS ĀDAS STRUKTŪTU IZLĪDZINOŠA UN ATTĪROŠA PROCEDŪRA

(Raupja, nelīdzena un nespodra āda. Procedūra tiek veikta ar ierīci, kas ar vakuuma palīdzību un abrazīvu uzgali noņem atmirušās šūnas, bet dzīvās un veselās šūnas paliek neskartas. Vakuums procesu pastiprina, padarot to dziļāku un efektīvāku. Procedūra piemērota arī sausai ādai, kā arī ādai pēc

aknes posmā. Procedūra ietver pasakaino Kolagēna plastificējošo masku! )

  • JAUNUMS!  HYDRAFACIAL  (1H 30MIN) 95 EUR | PILNĪGA SEJAS PROCEDŪRA | PROCEDŪRA PIELĀGOJAMA INDIVIDUĀLI KLIENTAM

(HydraFacial ir viena no jaunākajām kosmetoloģijas aparāt tehnoloģijām, kas ir kļuvusi par vienu no pieprasītākajām estētiskās medicīnas klīniku procedūrām.  Šī ir tehnoloģija, kas ļauj vienlaikus dziļi attīrīt ādu, mitrināt to, kā arī papildus individualizēti pievadīt tai nepieciešamās vielas serumu veidā, sekmējot tās aizsardzību
no ārējās vides faktoriem un atjaunošanu.)


Hydrafacial

Šī novatoriskā ādas kopšanas sistēma nodrošina ādai saudzīgu kopšanu, risinot dažādas ādas problēmas: aizkavē novecošanu, izlīdzina sīkās grumbiņas, sašaurina poras, uzlabo ādas tekstūru un krāsu, novērš pastiprinātas pigmentācijas problēmu, palīdz atjaunot ādu pēc intensīvas saules ietekmes, regulē sebuma izdalīšanos, piešķir ādai liftingu un novērš priekšlaicīgas novecošanās procesus.

8 procedūras etapi:

1.

Attīrīšana un eksfoliācija  (tiek noņemta dekoratīvā kosmētika un attīrīta āda no ikdienas netīrumiem, maigs atmirušo šūnu pīlings).

2.

Dimanta pīlings (saudzīga ādas slīpēšana, it īpaši piemērota raupjai, nelīdzenai pēcaknes skartai ādai).

3.

Ķīmiskais pīlings vai biaktīvās skābes (maiga ādas slīpēšana, kas atver poras un attīra tās no netīrumiem).

4.

Ekstrakcija, dziļā attīrīšana ar ūdeni, kopjošu koncentrātu un vakuumu, izmantojot Hydrafacial tehnoloģiju.

5.

Intensīva ādas mitrināšana un antioksidantu terapija, izmantojot gaisa strūklu.

6.

Revitalizācija, dažādu serumu uzklāšana un ievadīšana ar RF tehnoloģiju. Uzlabo sejas ādas elastību, sašaurina poras.

7.

Sejas maska un gaismas terapija (ādas ārstēšana ar LED gaismu).

8.

Noslēguma krēms un SPF aizsardzība.

Jaunums! DMK

"DMK" – tā ir kosmeceitika. Šis vārds ir radies no vārdu "kosmētika" un "farmācija" savienojuma. Kosmeceitika ir virziens, kas apvieno sevī kosmetoloģiju un medicīnu, ļaujot ne vien maskēt redzamās ādas nepilnības, bet arī novērst to cēloni no iekšienes. "DMK" satur lielu dabas komponentu skaitu, piemēram, aminoskābes, vitamīnus un fermentus. Šīs amerikāņu izcelsmes zīmola produkcijas pamatā ir tieši fermenti.

Profesionālās procedūras un kopšana mājās.
"DMK" ražotajiem kosmētiskajiem produktiem ir plašs pielietojums cīņā ar vecuma izraisītajām ādas izmaiņām, piemēram, seboreju, pinnēm, kuperozi, hiperpigmentāciju, rētām un rozaceju.
"DMK" līnija ietver unikālas fermentu maskas, kurām nepastāv analogu citās līnijās, ekskluzīvu sārmaino pīlingu ar augļskābēm sastāvā, kā arī fenola un enzīmo pīlingus un pīlingus ar augskābēm. Visiem preparātiem ir farmaceitiska kvalitāte, bez smaržvielām un krāsvielām.
Četri "Danne" principi:
Novēršana – Atjaunošana – Aizsardzība – Rezultātu saglabāšana
Pilnīgi visas "Danne" profesionālās procedūras garantē progresīvus rezultātus, taču šos rezultātus nav iespējams panākt bez attiecīgā atbalsta mājās.

Vienmēr jaunākās tehnoloģijas!

Mūsdienīga attīstība nozīmē arī jaunāko un aktuālāko aparātprocedūru ieviešanu! Mūsu salons lepojas ar Itāļu ražotāja HITEK MILANO iekārtām! Mūsu salonā atradīsiet gan lāzerepilatoru: Hifiber ar optisko fibru, gan ESM BEAUTY PLUS- daudzfunkcionāla ierīce lokalizētu tauku šķelšanai un izvadīšanai, celulīta ārstēšanai, ķermeņa un sejas silueta veidošanai, tūskas mazināšanai!

  • DMK fermentu terapija (1H 30MIN) no 80 EUR | KOSMETOLOGS ATTIECĪGI ĀDAS STĀVOKLIM PIEMEKLĒS UN IETEIKS NEPIECIEŠAMO FERMENTU TERAPIJU. ŠO PROCEDŪRU IEMĪĻOJUŠI GAN SEJAS ĀDAS ATTĪRĪŠANAI UN AKNES ĀRSTĒŠANAI, TĀ ARĪ SPĒCĪGAI ĀDAS ATJAUNOŠANAI UN ANTI-AGE IEDARBĪBAI
  • ar vienu masku 80 EUR, ar divām maskām 90 EUR, ar trīs fermentu maskām 100 EUR
  • AKNES ārstēšanai procedūra BEZ FERMENTU MASKAS, bet ar ACU masku 85 EUR

Mezoterapija & PURE COSMETICS

Maiga un nesāpīga pretgrumbu procedūra – alternatīva injekcijām un filleriem. Procedūra ir acīmredzamam, tūlītējam ādas stāvokļa uzlabojumam. Tā ir mazsāpīga, rezultāts ir redzams jau tūlīt pēc procedūras! Procedūrās izmantojam derma rolleri vai dermapen aparātu!  Jaunveidotajiem mikro caurdūrumiem, ko rada rolleris veicina 300-400 reižu labāku dažādu serumu un kosmētisko kokteiļu iekļuvi dziļākajos ādas slāņos, nekā pielietojot parasto ieziezšanas metodi.

Bioloģiski aktīvās vielas tiek ievadītas tieši problemātiskajās zonās – tās uzreiz nonāk mērķī, aktīvajām vielām nav jāpārvar ādas barjera vai pirms tam jāiedarbojas uz kādu citu sistēmu. 

 RUDENS īpašais piedāvājums MEZOTERAPIJAS procedūrām :

KLASIKA: Procedūrā iekļauta sejas ādas attīrīšana, salicilskābes gēls, sejas ādas apstrāde ar dermarolleru, ampulas un noslēguma krēms. 6x 450 EUR  (Ja ar DERMA-PEN, tad +7 EUR par procedūru)

SPECIAL: Sejas ādas attīrīšana, salicilskābes gēls, sejas ādas apstrāde ar dermarolleru, ampulas ievadīšana ar PDA tehnoloģiju, serums, noslēguma krēms. 

6x 500 EUR (Ja ar DERMA-PEN, tad +7 EUR par procedūru)

LUXURY: Sejas ādas attīrīšana, glikolskābju pīlings, salicilskābes gēls, sejas ādas apstrāde ar dermorolleru, ampulas ievadīšana ar PDA tehnoloģiju, maska, serums, noslēguma krēms. 

6x 550 EUR  (Ja ar DERMA-PEN, tad +7 EUR par procedūru)

Rituāli....Kušššsss.....

Ikviens no mums ir pelnījis baudkāru atpūtu. Klusumu un mieru. Rituāli ir procedūras, kuras tiek veiktas sveču gaismā, tās ietver gan sejas, gan ķermeņa ādas lutināšanu. Būs piemērotas visiem sejas ādas tipiem, vecumiem un īpaši piemērotas, ja meklējiet lielisko DĀVANU!

Biorevitalizācija

Biorevitalizācija ir viens no mezoterapijas paveidiem – lielisks risinājums ādas novecošanās procesu profilaksei un aizkavēšanai. Tā ir ādas dziļā mitrināšana bez ķirurģiskas iejaukšanās, veicot hialuronskābes mikroinjekcijas tieši ādā. Tās mērķis ir atjaunot ādā zudušās hialuronskābes rezerves, atjaunot imūno aizsardzību, uzlabot vielmaiņu, stimulēt fibroblastu aktivitāti un ādas homeostāzi. Rezultātā āda ir veselīga, svaiga un starojoša. 

Biorevitalizācija ir ļoti efektīva, jo tā vienmēr dod ilgstošus rezultātus, ko jūs redzēsiet uzreiz pēc pirmās procedūras. Vēl viena šīs procedūras priekšrocība ir rezultāta uzkrāšana. Trīs līdz četras intradermālas hialuronskābes injekcijas jūsu ķermenī sāks visus nepieciešamos atjaunošanās procesus, un jūsu āda izskatīsies ar katru dienu labāk – pat 6 mēnešus pēc procedūru kopuma.

  • Biorevitalizācija (līdz 1h) 1ml 140 EUR |  Procedūrās cena atkarīga no apstrādājamās vietas lieluma un specifikas.
  • (procedūru veic sertificēts skaistumkopšanas speciālists kosmetoloģijā - ārstniecības persona)

MAGMA (OROHENA)

  • MAGMA RITUĀLS (1H 30MIN) 90 EUR | SEJAS ĀDAS DETOKSIFIKĀCIJA- VISIEM SEJAS ĀDAS TIPIEM + MUGURAS MASĀŽA 

(Šo procedūru nespēj aizmirst itin neviens. Tas ir rituāls, kurš sākas ar relaksējošu muguras masāžu, ko veic ar siltu Monoi eļļu. Sejas procedūra ar pīlingu, masāžu, masku, serumiem un krēmu noslēgumā- šo produktu sastāvā ir Vulkāna minerāli, ekstrakti un pelni. )