AUCH ir vieta, kur smelties jaunas zināšanas, brīnišķīgi pavadīt laiku un svinēt svētkus draugu lokā!

Meklē ballīti?

SPA ♡ BALLĪTES

Mūsu komandā ir sejas un ķermeņa kopšanas speciālisti, papīra un tekstila apstrādes meistari, kuri ar prieku un lielu entuziasmu darbosies ar bērniem viņu svētku dienā!

Mūsu skaistumkopšanas speciālistiem rūp rūpes par ķermeni un veselību, tamdēļ esam nolēmuši ar šīm zināšanām dalīties un sniegt nepieciešamo informāciju bērniem jau no piecu gadu vecuma! AUCH Kids pasākumos ir iespēja gan izzināt pieaugušo skaistuma paradumus, gan uzzināt kamdēļ tie viņu vecumā nav nepieciešami un kāpēc no māmiņām tik bieži dzirdami vārdiņi:  "Nē! ", "Nedrīkst", "Vēl nav laiks!".  Interese ir liela, bet nereti ieklausīties un palīdzēt saprast var tieši cilvēks no malas.

Kādai tas iemācīs būt sievišķīgai, kādai saprast to, cik viņa ir patiesībā skaista. Citai izzināt kā tiek gatavota kosmētika, bet kādam iejusties īsta modes dizainera ādā un domāt savu īpašo apģērba gabalu!

Caur rotaļu, pasākumiem, procedūrām, meistarklasēm un ballītēm mēs bērniem nododam vērtīgu informāciju
un jaunas iemaņas, kas noderēs turpmākajai dzīvei!

Radošās darbnīcas

Veicināsim bērniem fantāziju, iztēli un ļausim radoši izpausties. Kopīgi gatavosim ziedu rotas, taisīsim sava unikālā dizaina T-kreklus ar termoplēvju apdruku.Zīmēsim, līmēsim, veidosim, šūsim, griezīsim, gludināsim! Kā arī gatavosim slaimus. Mazie, radošie darbiņi prasa lielu pacietību un ļauj bērniem atslēgties no ierastās laika kavēšanas telefonos un planšetēs. Bērniem patīk dāvanas, tamdēļ jo priecīgs būs katrs viesis- dodoties mājās ar paša pagatavoto lietiņu!

Meistarklases lielākiem :)

AUCH organizē arī paskainas un aizraujošas meistarklases gan bērniem, gan pieaugušajiem. Pie mums telpās un izbraukumā! 

Vairāk par programmām un iespējām: +371 23202079 Ketija