AUSU CAURDURŠANA

AUCH salonā strādā ar Dolphin Mishu ausu caurduršanas sistēmu. Tā ir profesionāla metode, kas nodrošina ātru, precīzu, drošu un mazsāpīgu rezultātu. Auskariņi ir no medicīniskā tērauda- pieejami dažādos izmēros, sudraba un zelta krāsā, kā arī ar daudz skaistiem, krāsainiem kristāliņiem un dizainiem! Visi auskari iepakoti sterilos iepakojumos.  

Kas Tev būtu jāzin?

Pirms procedūras iesakam izmazgāt matus, jo pēc ausu caurduršanas 3 dienas būtu ļoti jauki austiņas maksimāli turēt sausmā. Tas ļoti uzlabo dzīšanas procesu.  Pati procedūra nav sāpīga, NAV SKAŅAS, un tomēr līdz 8 gadiem austiņas caurdur VIENLAICĪGI DIVI MEISTARI! Pēc procedūras divas nedēļas vajadzētu izvairīties no izteikti lielas un aktīvas peldēšanās, kā arī no saunām un pirts. Austiņas jātīra 2x dienā ar speciālo Dolphin Mishu ausu tīrīšanas līdzeklīti. Auskarus varēsiet mainīt pēc 30-40 dienām! 

   CENAS

  • 1 caurums + auskariņš 25 
  • 2 caurumi + auskariņi 35 € 
  • 3 caurumi un vairāk... par katru + 10 €
  • Ausu caurduršana BĒRNIEM līdz 8 gadu vecumam 50 
  • Ausu tīrīšanas līdzeklis 5 
  • Ausu caurduršana zīdaiņiem 50 € (cenā iekļauti speciālie zīdaiņu auskari)

AUSU PĪRSINGI

CENAS

Ausu pīrsinga duršana skrimslī ar adatu 35 € + pīrsinga rota ( 5-10 €)

*conch, daith, tranverse lobe, rook 40 € + rota (5-15 €) un industrial 50 € + rota (10-15 €)

! Ausu pīrsinga dzīšanas process ir ilgāks nekā auss ļipiņā! Jo īpaši svarīga ir regulāra un pareiza kopšana. 

Pīrsings citās ķermeņa zonās? Ir arī tāda iespēja! Uzdod savu jautājumu: 

[email protected]

Kāpēc skrimslī jādur ar adatu?

1. Skrimsli šaujot ar pistolīti tas var ieplaisāt!  2. Ir vietas, kur nemaz ar pistolīti netiek klāt. 3. Pīrsingam ir iespēja izvēlēties garāku kājiņu, nekā tas ir auskariņam, kas tiek šauts ar pistolīti. Tādējādi, ja auss sapamst- ir vieglāk aprūpēt brūzīti un varam izbēgt no tādām nepatīkamam situācijām, kā auskara ieaugšana! 

Kāds ir process?

Process ir ļoti ātrs- speciālists pīrsingu dur ar īpašu adatu. Materiāli tiek dezinficēti un sterilizēti. Adatas- vienreizlietojamas! Vai tas sāp? Gribētos teikt, ka nē! No sākuma pārrunāsim kur un kādu pīrsingu liekam. Izvēlei ir plašs pīrsingu piedāvājuma klāsts. Tad nodezinficēsim ausi, iezīmēsim punktiņu kur tiks durts pīrsings. Tad pārslidina adatu uz pīrsinga rotu, aizskrūvē un viss gatavs! Pīrsingus dur sertificēts meistars ar pieredzi.