Nagu laku ballīte

Uzzini par ballītēm vairāk:

WWW.AUCHKIDS.LV +371 23202079

BALLĪTES TIEK ORGANIZĒTAS AUCH KIDS STUDIJĀ TĒRBATAS IELĀ 93/95

Pirmā stunda

Kopīgi veiksim maigu SPA procedūru rociņām. Izmēģināsim ziepes, kas nemaz neizskatās pēc ziepēm un atkārtosim pareizu roku mazgāšanu! Veiksim rokām maigu pīlingu, bet pēc tam lutināsim ar parafīna vanniņu, kas dziļi mitrina un baro roku ādu. Apvīlēsim nadziņus un pārrunāsim kā rūpēties par nagu skaistumu un veselību! 

Otrā stunda

Katra pagatavosim savu, ĪSTU nagu laku, ar kuru lakosim nagus un rotāsim tos ar nagu uzlīmītēm un slaideriem! Katra savu pagatavoto nagu laku varēs ņemt līdzi uz mājām! Tā pat katrai dāvaniņā nagu starppirkstenīši, miniatūra nagu vīlīte, uzlīmes un spīdumiņi nagu dizainam mājās!

Trešā stunda

Laiks līdzi atnesto kārumu baudīšanai. Kūka, svecītes un dziesmiņa! Kā arī neaizmirsti par skaistajām foto sieniņām- taisi bildes ar draudzenēm!

+CUKURVATE katrai dāmai 

INFO:

CENA: 270€

Bērnu skaits: līdz 8 bērniem

Pasākuma ilgums: 3h


Ballīte ir interesanta un aizraujoša un galvenais- visas dosieties mājās ar pašu pagatavotu NAGU LAKU un salakotiem nagiem! 
AUCH ir vienīgā vieta Latvijā kur TEV ir iespēja pagatavot savu nagu laku!

Visas sastāvdaļas ir sarūpētas no Itālijas- nagu laku bāze, pigmenti... izrādās tas ir viegli un tik ļoti aizraujoši! Nagu lakas pildam skaistās stikla AUCH pudelītēs un tām ir ļoti kvalitatīvas Jumbo otiņas ( ar ielociņu ) būs ērti nolakot nagus pie kutikulas!