Vecmeitu ballītes

Vecmeitu ballīte ir īpašs pasākums- diena draudzenēm un kaislīgai laika baudīšanai! Mēs visas vēlamies šo dienu vērtīgu un atmiņās paliekošu.

String biksīšu dekorēšana

Nekas nevar būt seksīgāks kā pašas dizainētas biksītes. Tās būs "TĀ" vakara biksītes!

Katra dāma saņem string biksītes, kuras ballītes laikā izgreznojam. Īpašu uzmanību pievienosim smalkām detaļām- pērlītes, kristāliņi, zvaniņi, mākslīgie ziediņi. Biskītes pieejamas dažādos izmēros. Visi materiāli tiek nodrošināti. 


Lūpukrāsu meistarklase

Savas lūpu krāsas pagatavošana noteikti būs aizraujošs piedzīvojums, kas paliks atmiņā vēl ilgi. Meistares pavadībā būs iespēja izveidot sev piemērotāko toni un pievienot "garšīgas" sastāvdaļas.
Lūpu krāsas 

SPA ballīte

AUCH salons piedāvā  pavadīt laiku sievišķīgā gaisotnē, izmēģinot ekskluzīvo REVÊR LABORATOIRE kosmētiku.
Šī būs būtiska tikšanās ar skaistumkopšanas speciālistu kosmetoloģijā- kopīgi soli pa solim veikt pilnvērtīgu, aktīvu un uz rezultātu balstītu sejas procedūru, lai ikviena no Jums sajustos lutināta un īpaša! Šī procedūra palīdzēs izprast pareizu sejas ādas kopšanas rituālu, aktīvo vielu iedarbību un nepieciešamību ikdienas rūpēs sejas kopšanā.
Procedūras gaita:
· Sejas ādas attīrīšana ar maigu un tomēr dziļas iedarbības attīrošo pieniņu;
· Pīlings ar nomierinošiem un mitrinošiem ekstraktiem;
· Tonizēšana;
· Ampulas ievadīšana ( attiecīgi sejas ādas tipam un nepieciešamās estētiskās problēmas risināšanai)
· Hialuronskābes "mākonis" intensīvai sejas ādas mitrināšanai;
· Atjaunojoša un barojoša zelta maska;
· Zelta eliksīrs ādas vitalitātei;
· Zelta krēms sejas ādas atjaunošanai, elastības uzlabošanai, starojumam!

Pēc procedūras – atjaunota, skaista, stingra, dziļi mitrināta āda, kas spēj efektīvi aizstāvēt sevi pret brīvajiem radikāļiem. Ādas tonis ir izlīdzināts, tā izskatās vienmērīga, mirdzoša. Noguruma, UV staru un citas neveselīgas iezīmes ir izzudušas.

T-kreklu meistarklase

Pagatavojiet katrs savu īpašā dizaina T-kreklu izmantojot termoplēves aplikācijas :) Zīmēsim, griezīsim, līmēsim, šūsim un gludināsim!
Katrs mājās dosies ar jaunu, unikālu T-kreklu!

Erotiskie ķermeņa skrubji


Ziedu kroņu dekorēšana

Visām meitenēm patiks rotāties- katra pagatavosim sev kroni/matu stīpu ar burvīgiem, košiem ziediņiem, kas nenovīst. Tie burvīgi rotās matu cirtas kā ikdienā, tā svētku dienā.