Mazā pēdiņu ballīte

Pirmā stunda

Visas mazās dāmas tiks ieģērbtas puķainos halātiņos. Tiks veikta jauka pēdiņu procedūra ar vannas bumbu vannīti, pēdu pīlingu un pēdu masāžu! + Rociņas baudīs pasakaino parafīna vanniņu! 

Otrā stunda

Pirms ķermamies klāt pie kūkas un svecīšu degšanas- mazās dāmas tiks palutinātas ar gliteru tetovējumiem un gardu cukurvati! Laiks līdzi atnesto kārumu baudīšanai 

INFO:

CENA: 200€ +papildus 1h pēc vēlēšanās 50€

Bērnu skaits: līdz 6 bērniem

Pasākuma ilgums: 2h


Dolor sit amet

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Ievadi formas virsrakstu

Šeit vari ievadīt informāciju, kas jāņem vērā, aizpildot šo formu. Lai rediģētu pašu formu, spied lielo pogu lapas pašā apakšā. Aizpildīto formu datu tiks nosūtīti uz Tavu e-pastu (ja esi to apstiprinājis), kā arī saglabāti Tavā kontā pie formas datiem.Vecmeitu ballītes

Lūpukrāsu meistarklase

Meistares pavadībā būs iespēja izveidot sev piemērotāko toni un pievienot garšīgas sastāvdaļas, protams, izvēlēties pat savu īpašo formu. 

Erotiskie ķermeņa skrubji


SPA ballīte

Burvīga sejas procedūra, kur solīti pa solītim tiek pastāstīts ko un kapēc! Tā ir iespēja uzzināt kā pareizi kopt savu sejas ādu un ļauties kosmētikas Rever Laboratoire pasakainajam pieskārienam!

T-kreklu meistarklase

Pagatavo savu īpaši dizainēto T-kreklu izmantojot termoplēves aplikācijas. Zīmēsim, griezīsim, līmēsim, šūsim un gludināsim!

String biksīšu dekorēšana

Nekas nevar būt seksīgāks kā pašas dizainētas apakšbiksītes. Mežģīnes, lentītes, bantītes, kristāli un pērlītes...Kas var būt sievišķīgāks?!

Ziedu kroņu dekorēšana

Pagatavo savu matu kroni/stīpiņu ar burvīgiem, košiem ziediņiem, kas nenovīst. Tie burvīgi rotās matu cirtas kā ikdienā, tā svētku dienās. 

Šī ballīte ir īpaši piemērota mazākajām dāmiņām! Īsi un pārliecinoši- sajūtas un prieks, kas saglabāsies ilgi!

Pirkumu grozs