Sveicam Valsts svētkos!

AUCH savus klientus lutina ar īpašu RF liftinga sejas aparātprocedūru, kuru veicam ar Hitek Milano ( Itālija) ESM Beaty plus aparātu!

Procedūras standarta cena: 80min. 120euro!

AKCIJAS CENA 59EUR

Procedūra:

  • Sejas ādas demakijāža, attīrīšana
  • Biaktīvās skābes ( dziļa sejas ādas attīrīšana, izlīdzina sejas ādas krāsu un struktūru, mazina pigmentāciju, izlīdzina krunciņas)
  • Sejas ādas apstrāde ar ESM BEAUTY PLUS aparātu (mazina lokalizētos taukus, uzlabo sejas ādas liftingu, modelē sejas ovālu, kursa veidā ievērojami samazina dubultzodu, anti- age efekts no vienas procedūras reizes!) 
  • Pragmatix-Botox ampulas ievadīšana ar ultraskaņu (izlīdzina krunciņas)
  • Sejas maska
  • Serums un krēms noslēgumā!

Kāpēc izvēlēties šo procedūru?

ESM BEAUTY PLUS KUBE tehnoloģiju veido 3 integrētas sistēmas, kas izstrādātas, lai ārstētu un uzlabotu  dažādu sejas un ķermeņa audu nepilnības, piemēram, celulītu, lokalizētu taukainību, striju,  grumbiņas, maisiņi zem acīm un atopisku ādu.

 Galvenās sejas funkcijas ir šādas: grumbu mazināšana; sejas ādas elastības uzlabošana; audu apgāde ar skābekli;  tūskas mazināšana, lokalizētu tauku mazināšana dubultzodam, limfas drenāža, sejas ovāla strukturēšana.

Kas ir ESM BEAUTY PLUS?

ESM BEAUTY PLUS ir inovatīva, datorizēta daudzfunkcionāla sistēma, kas ļauj vienlaicīgi kombinēt dažādas estētiskās tehnoloģijas vienā platformā. Datorizētā 3D vakuuma sistēma ļauj veikt dziļāku, drošu un kontrolētu endodermisko vakuuma masāžu. Apvienojumā ar lāzera sistēmu (LLT), rezistīvo radiofrekvenci (RF) un Infrasarkanajiem stariem, tā var efektīvi ārstēt lokalizētus taukus un ievērojami uzlabo ādas elastību. Kombinētā tehnoloģijas spēj risināt plaša spektra estētiskās problēmas gan sejai, gan ķermenim!

HITEK MILANO ir Itāļu profesionālo iekārtu ražotājs, kas ražo kosmetoloģiskās un estētiski- medicīniskās ierīces. Tās ir augstvērtīgas, testētas un atbilst augstākajiem standartiem un Eiropas savienības noteiktajām regulām.

AKCIJA SPĒKĀ VEICOT PIERAKSTUS LĪDZ 25.NOVEMBRIM! JA KLIENTS VĒLĒSIES PROCEDŪRU VEIKT KURSA VEIDĀ- AKCIJAS CENA SAGLABĀSIES ARĪ TURPMĀKAJĀM PROCEDŪRĀM!

Veic pierakstu!

Ievadiet savus datus un vēlamo procedūras laiku! Mūsu administrācija ar Jums sazināsies tuvākajā laikā!Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.